Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Odkrywamy młode talenty!

Firma Parker Hannifin wspiera młodzież współpracując przy programie „Poławiacze pereł” realizowanym przez Wszechnicę UJ. 

1 zł z każdej faktury sprzedaży przeznaczamy na inspirację i programy rozwoju uzdolnionej młodzieży. Jeśli chcesz wesprzeć ten cel – skontaktuj się z nami.

Pragniemy dać szansę młodym utalentowanym ludziom na rozwinięcie ich wiedzy, pasji i umiejętności. Chcemy „wyłowić” perły, a następnie oprawić je w warsztat wiedzy i nauki. 

Razem możemy wyłowić więcej pereł! Przyłącz się do nas! 

Relacje młodzieży z Campusu Pereł 2015


Nie mogłam uwierzyć słowom p. Anety, że pod koniec obozu tak się ze sobą zżyjemy, że będzie ciężko odjeżdżać z Krakowa, a jednak tak było. Spędziłam niezapomniany czas, poznałam wspaniałych ludzi i zjadłam niejednego rewelacyjnego krakowskiego loda? Zajęcia zdecydowanie zachęciły mnie do studiowania w tym mieście. Najbardziej podobało mi się Vademecum Studenta i nasza ,,Gra miejska".
Paulina

Szkoła letnia " Poławiacze Pereł" była dla mnie niezwykłym przeżyciem i wspaniale wykorzystanym czasem. Miałam okazję nauczyć się czegoś nowego oraz spotkać fantastycznych ludzi o pięknych sercach. Zawiązały się pomiędzy nami niesamowite relacje i przyjaźnie. Aż ciężko uwierzyć, że w ciągu zaledwie dwóch tygodni tak się ze sobą zżyliśmy. W dniu wyjazdu z naszych oczu spływały strumienie łez, nie potrafiliśmy się rozstać z Perełkami. Najbardziej podobały mi się warsztaty teatralne, dzięki którym odnalazłam swój cel w życiu. Śmiało mogę powiedzieć więc, że obóz "Połaiwacze Pereł" odmienił moje życie oraz naprowadził mnie na nowe ścieżki życiowe. Z Krakowa wyjechałam z głębokim smutkiem i żalem w sercu. Dzisiaj bardzo często wracam wspomnieniami do tamtych dni. Bardzo chciałabym pojechać również za rok.
Ania

Letnia szkoła "Poławiacze Pereł" była dla mnie czymś nowym. Mogłem poznać wiele ciekawych ludzi oraz się z nimi zaprzyjaźnić. Bardzo podobały mi się warsztaty, różne zajęcia oraz wycieczki po Krakowie.
Mateusz